Pad USB do Raspberry Pi

PADRPI

Przewodowy pad USB do Raspberry Pi w stylu retro

22,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Pad USB do Raspberry Pi

Przewodowy pad USB do Raspberry Pi został utrzymany w klasycznym retro stylu SNES. Z jego pomocą użytkownik może powrócić do czasów dzieciństwa, by cieszyć się rozgrywką w ulubione gry na konsolę. Wysokiej jakości kontroler typu Plug and Play, wygodny w użytkowaniu. Kompatybilny z systemem RetroPie czyli systemem operacyjny na Raspberry Pi do emulowania starych gier.

Najważniejsze zalety i specyfikacja

Wśród najważniejszych zalet pada USB do Raspberry Pi wymienić można: 

materiał: wysokiej jakości tworzywo sztuczne, 

złącze USB, 

prosta obsługa i podłączanie, 

Plug and Play – nie wymaga instalacji sterowników,

przyciski: Start, Select, X, Y, A, B oraz przyciski góra, dół, lewo, prawo, 

długość kabla: 1,4 m, 

kompatybilność z systemami: Windows, Linux, MacOS, Android,

kompatybilność z większością emulatorów gier, m.in.: NES, SNES, Snes9x, ZSNES, Higan, przenośny emulator GBA, emulator Sega Genesis, Sega OpenEmu (obsługuje tylko OS X), RetroArch (Android), BSNES.

Opis

Przewodowy kontroler do gier USB to pad wzorowany na klasycznym produkcie Super Nintendo / Famicom, który został wyprodukowany na początku lat 90. 

Pad utrzymany jest w stonowanej szarej kolorystyce. Wyposażony jest w przycisk ze „strzałkami” góra, dół, lewo, prawo) oraz przyciski „Start” i „Select”. Ponadto nie zabrakło również czterech klasycznych okrągłych przycisków: X (niebieski), Y (zielony), A (czerwony) oraz B (żółty). Retro stylistyka z pewnością przypadnie do gustu nie tylko fanom lat 90., ale również użytkownikom ceniącym sobie oryginalny design. 

Pad USB do Raspberry Pi jest łatwy w użyciu. Wystarczy podłączyć go do portu USB, aby urozmaicić swoje codzienne rozgrywki i poczuć emocje, które towarzyszyły większości z nas w dzieciństwie podczas gier na pierwszych konsolach. Rozwiązanie Plug and Play nie wymaga instalowania sterowników, dzięki czemu jest gotowe do użycia od razu po podłączeniu do komputera. 

Przewodowa konstrukcja pozwala zapomnieć o konieczności regularnej wymiany rozładowujących się akumulatorków. Kabel o długości 1,4 metra pozwoli na komfortową rozrywkę przed komputerem. 

Pad wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dlatego też jego obudowa jest trwała – zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i ścieranie. 

Zastosowanie

Pad USB do Raspberry Pi jest kontrolerem do gier kompatybilnym z innymi produktami Raspberry Pi. Kontroler może być również używany w przypadku urządzeń innego producenta: laptopa, komputera, notebooka oraz smartfona.

Szczegóły produktu
PADRPI
41 Przedmioty
16 innych produktów w tej samej kategorii: